PRZERWA TECHNICZNA

 

W związku z przymusową przerwą techniczną chwilowo
usługi TAXI są niedostępne

 

~Przepraszam za niedogodności

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice - międzynarodowy port lotniczy położony 11 km na zachód od centrum Krakowa, w miejscowości Balice. Port lotniczy jest zlokalizowany obok 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach Port zarządzany jest przez Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

Czytaj dalej

Dworzec Kolejowy Katowice

Katowice – największa i najważniejsza stacja kolejowa Katowic, położona w centralnej części miasta, w województwie śląskim, w Polsce. Stacja kolejowa Katowice Główny jeden z największych i najważniejszych węzłów kolejowych w Polsce, z którego główne linie odchodzą w czterech kierunkach, tj. do Warszawy Centralnej, Legnicy, Oświęcimia i Zwardonia. Odjeżdżają z niej pociągi wszystkich kategorii, w tym Twoich Linii Kolejowych, Express InterCity i Express InterCity Premium, a także pociągi międzynarodowe. Stacja przynależy do Zakładu Linii Kolejowych PKP Polskich Linii Kolejowych w Sosnowcu.

Czytaj dalej

Restauracja STAROPOLSKA Wojkowice

Restauracja Staropolska to kompleks restauracyjno-bankietowy zlokalizowany w Kuźnicy Piaskowej – małej miejscowości gdzie wokół panuje cisza i spokój. Bliskość rozległych łąk oraz lasu sprawia, że jednym z naszych największych atutów jest możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku..

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

TAXI - 600 009 682

Zapraszam do skorzystania z usług TAXI-KB